Naam *
 E-mail *
 Website
 Bericht *
* Verplicht

(62)
1 2 3 4 5 6 7
>
(62) Diny Smit
Sat, 31 March 2018 10:19:44 +0000
email

Namens het bestuur wensen wij alle koorleden en familie fijne Paasdagen.

(61) Diny Smit
Mon, 5 March 2018 10:23:52 +0000
email

De eerste optredens staan al weer in de agenda hebben jullie er ook zo veel zin in .

(60) Diny Smit
Mon, 24 July 2017 10:52:57 +0000
email

Wij wensen iedereen een fijne vakantie, en de koorleden die ziek zijn veel beterschap en we denken ook aan jullie .


(59) tineke
Mon, 3 July 2017 17:30:51 +0000
email

We hebben een leuke dag gehad in Duitsland en een goede reis met heerlijke verse koffie met dank daar voor aan de chauffeur en daar bij heerlijke koek en cake gesponsord door bakkerij vd Most hartelijk dank daar voor.

(58) Diny Smit
Sun, 18 June 2017 10:53:45 +0000
email

Wat hebben we weer een prachtige dag gehad op Ameland

(57) Diny Smit
Wed, 5 April 2017 05:23:36 +0000
email

Alle zieken veel sterkte en Beterschap gewenst.

(56) Diny Smit
Sat, 18 February 2017 09:51:05 +0000
email

Alle koorleden die ziek zijn Heel Veel STERKTE GEWENST.

(55) Diny Smit
Mon, 2 January 2017 13:41:00 +0000
email

Wij wensen iedereen de beste wensen en veel zangplezier met elkaar


(54) Geertje Snippe
Thu, 22 December 2016 21:32:28 +0000
email

Hierbij wensen wij iedereen van Kzn fijne
kerstdagen en een goed en gezond 2017.
Geertje en Johan Snippe

(53) Tineke en Klaas
Tue, 20 December 2016 18:15:36 +0000
email

Wij wensen iedereen fijne feestdagen en een goed en voor al muzikaal 2017 toe

>

Sponsoren: